בין המוצרים של גרינטופס אנרגיה ישנם מוצרי מדף המוכנים להתקנה, מערכות פרי פיתוח של צוות המחקר והפיתוח שלנו ואמצעים מיוחדים שניתנים להזמנה מיוחדת. בכל נושא תרגישו חופשי ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

מערכות ניטור לבית ולעסק:

ינשוף


2SaveEnergy האנגלית וחברת גרינטופס אנרגיה (נציג רשמי בישראל) מציגות את הינשוף, מערכת ניטור אנרגיה עשירה באפשרויות עם יכולת אגירת נתונים, הצגת צריכה רגעית, יומית, שבועית וחודשית, הצגת גרפים עם ממשק לטלפון חכם ומחשב וכל זאת בעזרת מכשיר אלחוטי פשוט להתקנה במחיר תחרותי.

רב מודד/אוגר נתונים/שרת אינטרנט


גרינטופס אנרגיה מביאה לתחום החשמל כלי פשוט, זול ונוח למדידות קבועות או זמניות - אפילו ללא צורך בחיבור לאינטרנט, פשוט למדוד 
מה שלא נמדד לא מנוהל

פנורמיק פאואר


פנורמיק פאוור וגרינטופס אנרגיה מציגות בישראל - מערכת ה- P3E לניטור אנרגיה ברמת המעגל/המכשיר הבודד לחיסכון בעלויות אנרגיה, עלויות תחזוקה ותפעול אופרטיבי אופטימלי. מערכת ה- P3E מביאה את השקיפות והקלות לתחום השימוש באנרגיה, כעת חיסכון באנרגיה הוא רק עניין של החלטה.

מערכות פיקוד ובקרה:


בקרי easyIO
מערכות ניהול ושליטה במבנים וציוד קצה עם יכולת התממשקות מצוינת לכל סוגי הפלטפורמות הקיימות. בנוסף ליתרון העצום בשילובה ברשת האינטרנט, ניתן לשלוט במערכות בעזרת טלפונים חכמים או מחשבים בהתאם לצרכי הלקוח.


התקנות גרינטופס אנרגיה ישראל


אמצעים מיוחדים ונלווים:

http://www.energyportal.co.il/


כניסה לפורטל energyportal.co.il
גרינטופס אנרגיה מביאה את יכולות הניהול החכם שקיימות בעסקים גדולים אל תחום העסקים הקטנים. פורטל ניהול האנרגיה של גרינטופס אנרגיה הוא מרכז מידע לניהול וניטור חכם של מערכות אנרגיה מגוונות ומאפשר קבלת תובנות על צריכת החשמל, אמצעים להתייעלות אנרגטית, התרעות חכמות על חריגות צריכה ונותן מגוון כלי ניהול מקצועיים מדויקים אשר מקלים על קבלת החלטות בניהול אנרגיה והתייעלות אנרגטית.

בגרינטופס אנרגיה פיתחנו מערכת לניטור צ'ילרים ומשאבות חום באופן רציף, כולל חישוב COP, צריכות חשמל של המערכת ותתי מערכות (מדחסים, משאבות), טמפ. חוץ ואופציה למדידות נוספות.
ניתן להוריד את דף המוצר בקישור כאן.


חיישני זובלין

חברת זובלין אלקטרו היא חברה שוויצרית המתמחה בתכנון וייצור גלאי נוכחות ותנועה משנת 1986. החברה מחזיקה מגוון פטנטים ומוצרים באיכות בלתי מתפשרת שפותחו במיוחד עבור חיסכון באנרגיה. לכל מוצרי החברה 3 שנים אחריות וטכנולוגיה מהמתקדמות בעולם הגלאים.